FİNANS POLİTİK & EKONOMİK YORUMLAR DERGİSİ                                                                      52. Yılında      www.ekonomikyorumlar.com.tr
  
Finans Politik & Ekonomik Yorumlar Dergisi  52 yıldır aylık olarak yayın yapan hakemli bir dergidir.

                   ISSN 1307-7112

Saygıdeğer Okurlar,

Finans-Politik & Ekonomik Yorumlar Dergisi Türkiye’nin en uzun soluklu hakemli sosyal bilimler dergisidir. Dergi 52 yılı aşkın bir süredir yayın hayatını sürdürmektedir. Ayda bir yayınlanan dergi, güncel ekonomi, maliye, finans ve politik konularında yeni görüşleri yorumları ve haberleri içeren iç ve dış kaynaklı yazılar içermektedir.

Kuruluşundan 01.05.2003 tarihine kadar “Banka ve Ekonomik Yorumlar Dergisi” adıyla yayınlanan Dergi’nin, bu tarihten itibaren ilgi alanı tüm iktisadi ve idari bilimleri kapsayacak şekilde genişletilmiş ve bu husus isim değişikliğiyle (finans, politika ve ekonomi alanını kapsayacak şekilde) “Finans Politik ve Ekonomik Yorumlar Dergisi” denilerek vurgulamıştır.

Aylık olarak yayınlanan ulusal hakemli bir dergi olmanın önemli avantajları bulunmaktadır. Bunlardan ilki, hakem sürecinin son derece hızlı işlemesidir. Dergimize yayınlanmak üzere gönderilen bir makalenin hakem süreci maksimum bir ay içerisinde tamamlanmaktadır. Sürecin hızlı olmasının temel nedeni, gerek yazarlar, gerekse hakemlerimiz ile bilgi teknolojilerini yoğun kullanarak iletişim kurmamızdır.

Dergi, ekonomi alanında yetkili ve seçkin uzman bir kadro tarafından hazırlanmakta ve her ay bilimsel ve güncel konuları tartışma alanına getirerek çözümler önermektedir. Sadece ekonomik konuların işlendiği bir yayın organının yaşamını başarıyla sürdürmesinin başta gelen nedeni siz okurların gösterdiği yakın ilgi ve desteğidir. Dergimiz, abonelik sistemiyle dağıtılmakta olup halen akademisyenler, kamu-özel kurumlar ve iş-politika dünyasının seçkin temsilcilerine dağıtılmaktadır.

Türkiye’de bütün iktisadi ve idari bilimler öğretim üye ve yardımcılarının doğrudan ve dolaylı olarak katkıda bulunduğu dergimizi izlemek için ekli abonelik formunu doldurarak tarafımıza ulaştırmanız yeterlidir.

Abonelik şartları ve ilgili form aşağıda sunulmuştur. Bu formu doldurup bize ulaştırdığınızda aboneliğiniz başlatılacaktır.

Birlikte daha nice 50 yıllara…

Saygılarımla,

Adnan Nas
Yönetim Kurulu Başkanı

Finans Politik ve Ekonomik Yorumlar Dergisi Abonelik Formu

Adı Soyadı  
     
Firma/Kurum Adı  
     
Adresiniz  
Posta Kodu  
     
Vergi Dairesi  
Vergi Numarası  
     
İş Tel :  
Cep Tel :  
Faks No :  
Eposta:  
     
Abone Başlangıç Tarihi:  
   

Abonelik Bedeli 12 sayı için 250TL'dir

                                   Hesap Adı  : NASAŞ TARIM ÜRETİM VE TİC. A.Ş.
                                   Banka Adı  : Garanti Bankası - Elmadağ Şubesi - İstanbul
                                   Şube Kodu : 234
                                   Hesap No   : 6296723
                                   IBAN          : TR90 0006 2000 2340 0006 2967 23
 

Abone servis hizmetlerinin aksatılmadan yürütebilmesi için banka dekontunun fotokopisinin veya elektronik ortamdaki dekontunun aşağıda belirtilen numaraya veya eposta adresine gönderilmesi gerekmektedir.

                 Faks : (0212) 244 60 22 Eposta: fpekonomikyorumlar@gmail.com
 

editördenYorumGÜNDEMbu ayki sayIGeçmiş sayIlarMakale Gönderimiabonelik

 

 

Abonelik işlemleriniz online olarak yapmak istemiyorsanız, abonelik formunu PDF formatında indirmek için tıklayınız.>>

İndirdiğiniz formun yazıcıdan çıktısını aldıktan sonra doldurup faks numaramıza gönderebilirsiniz.